NETWORK VE ALTYAPI HİZMETİ

  • Güvenlik Çözümleri
   Güvenlik Duvarı (Firewall)

  Güney Ege Bilişim, müşterilerinin network güvenliğini kendi network güvenliği gibi benimseyip buna göre çözümler sunmaktadır. Güney Ege Bilişim`in çözüm sunduğu güvenlik konuları: Sanal Özel Ağlar (VPN) VPN, Firmaların kendilerine ait ofis, mağaza ve şubeler ile kendi izin verdikleri diğer birimlerin internet veya kapalı ağ üzerinden güvenli bir şekilde firma ağına bağlanması sistemidir. Bu özel ağdan geçen bilgiler şifreli olduğundan istenmeyen kişiler tarafından bu bilgilere ulaşılamaz.

  Firewall, Şirket içi ağ içerisinde ki bilgilerin dışardan gelebilecek tehlikelere karşı koruyan, yetkisi olmayan kişilerin yerel ağınıza girmesini engelleyen, kısıtlayan yazılım veya donanıma verilen addır. Dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı ağınızdaki açıkları kapatmak Firewall aracılığı ile sağlanmaktadır. Uzman kadromuz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda Firewall ayarlarınızı konfigüre edip yerel ağınızı güvenli hale getirmektedir

  Network Hizmetleri
  Altyapı Hizmetleri

Günümüzde bilgi iletişimi ve paylaşımı teknolojinin hızla ilerlemesi ile oldukça önem kazanmıştır. Böylece firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır..

Altyapı ve sistem hizmetleri; donanım ve yazılım hizmetleri ile yapısal kablolama hizmetlerinin tamamını kapsar. Altyapı ve sistem hizmetleri olarak IBM, HP, CISCO gibi dünyanın önde gelen markalarına ait donanımlar ve MICROSOFT yazılım platformları için destek sağladığımız gibi, belli başlı diğer üretici firmalara ait donanım ve yazılım ürünleri için de destek veriyoruz..

Network ve Altyapı Kategorisinde Hizmetlerimiz
 • Fiber Optik Data Kablolaması ve Terminasyon
 • Cat5, Cat6 ve Cat7 UTP Data Kablolaması
 • Uç Sonlandırma ve Etiketlendirme
 • Sistem Odası Tasarımı ve Kurulumu

DIREKT HAT444 29 79

İşbirliği yapmak ister misiniz? Telefonunuzu veya klavyenizi elinize alın ve Merhaba demek için uzanın.

FORM DOLDURUN